05:22
21:58
Nachtmodus

Dit moet je doen als je een dier aanrijdt – PZC

Naarmate de wildpopulatie groeit en het drukker wordt op de weg, neemt ook het aantal aanrijdingen met dieren toe. Met name reeën zijn het slachtoffer. Wat moet je doen als je een dier aanrijdt?

Wijk als automobilist vooral niet uit, waarschuwt Gijs van Aardenne, voorzitter van Stichting Wildaanrijdingen Nederland (SWN). ,,Wie uitwijkt, kan op een tegenligger klappen of tegen een boom rijden. Ik hoor regelmatig over eenzijdige ongevallen zonder duidelijke oorzaak in gebieden waar veel wilde dieren voorkomen. Het is zeer aannemelijk dat er dan sprake was van een overstekend dier.’’

Lees het hele artikel op de website van de PZC

Dit moet je doen als je een dier aanrijdt
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws