06:37
20:38
Nachtmodus
Foto: Horst Jegen

Debat over wolven in Nederland dreigt in ruzie te ontaarden – RTL Nieuws

De discussie tussen voor- en tegenstanders van de aanwezigheid van de wolf in Nederland, dreigt te ontaarden in een flinke ruzie. De standpunten verharden en op sociale media is veel frustratie, boosheid en onmacht te lezen. Inwoners van het platteland hebben het gevoel dat ‘stadse mensen’ zich ermee bemoeien en zijn daar boos over.

Dat concluderen onderzoekers, die met 35 betrokken organisaties hebben gesproken over de toekomst van de wolf in Nederland. De Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging en het International Fund for Animal Welfare (IFAW) hadden opdracht gegeven tot het onderzoek.

Lees het hele bericht op de website van RTL Nieuws

Debat over wolven in Nederland dreigt in ruzie te ontaarden - RTL Nieuws
  • Delen:

Gerelateerd nieuws