05:53
21:37
Nachtmodus
Foto: Meijco van Velzen

Boswachter waarschuwt: ‘Je huiskat richt een ware slachting aan in de Brabantse natuur’ – BN De Stem

Jonge vogels maken geen schijn van kans om op te groeien in het broedseizoen volgens boswachter Erik de Jonge. Katten zorgen namelijk voor flinke overlast in de natuur. Boswachter Erik de Jonge roept katteneigenaren op om hun katten ‘s nachts binnen te houden en een belletje om te binden. 

Wilde dieren vertonen natuurlijk gedrag. Ze jagen alleen als ze honger hebben en sparen daarna hun krachten. Bij de huiskatten ligt dat anders. Zij krijgen genoeg te eten van hun baasjes en gaan vervolgens vooral jagen vanuit hun instinct. Het gevolg is dat ze eindeloos door jagen, zonder dat ze hun prooi opeten.

Lees het hele bericht op de website van BN De Stem

Boswachter waarschuwt: ‘Je huiskat richt een ware slachting aan in de Brabantse natuur’
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items