05:39
21:31
Nachtmodus

Behandeling nieuwe Natuurwet vandaag in de Tweede Kamer

Vandaag om 14.30 uur start de behandeling van het wetsvoorstel voor de nieuwe Natuurwet in de Tweede Kamer. Dit overleg staat gepland tot 20.00 uur.

Behandeling Tweede Kamer
Het wetsvoorstel, inclusief het reparatievoorstel dat VVD en PvdA vorige week maandag 15 juni jl. indienden, wordt vandaag behandeld door de volledige bezetting van de Tweede Kamer. Naast het reparatievoorstel van de twee regeringspartijen zijn er ook wijzigingsvoorstellen ingediend door andere politieke partijen. In totaal ongeveer 100 stuks.

Deze bespreking in de Tweede Kamer is de tweede grote mijlpaal in de opmaat naar de nieuwe Natuurwet. De stemming over het wetsvoorstel inclusief de wijzigingsvoorstellen vindt naar verwachting volgende week dinsdag 30 juni plaats. Na de stemming is het proces in de Tweede Kamer afgerond en zal de wet vervolgens door de Eerste Kamer getoetst worden.

Meeluisteren & -kijken
Het debat in de Tweede Kamer is live te volgen via www.tweedekamer.nl. Volg op het openingsscherm de verwijzing ‘Plenair debat vandaag’.

Ook vandaag zal een delegatie van de Jagersvereniging in Den Haag aanwezig zijn.

  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws