05:22
21:58
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Animo voor de jacht in Zeeland neemt toe – PZC

Het aantal jachtcursisten is op zijn hoogtepunt sinds vier jaar. Ook cursist Corina Sanders besloot om dit jaar de jachtcursus te gaan volgen:,,Ik vind het belangrijk om te weten wat er in de natuur speelt.”

Corina Sanders volgt de cursus in Krabbedijke. Van huis uit heeft ze meegekregen dat het belangrijk is om te weten waar je eten vandaan komt.  ,,Je weet dat als je vlees eet uit het wild, het een goed en vrij leven heeft gehad”, aldus Sanders.

De Jagersvereniging geeft aan dat het stijgende aantal cursisten mede komt doordat men steeds meer geïnteresseerd is in de bron van het voedsel dat ze consumeren. Daarnaast blijkt ook dat mensen actief willen bijdragen aan natuur- en landschapsbeheer.

Klik op de afbeelding om het artikel van PZC te lezen

Lees het hele bericht op de website van PZC

Corina leert jagen: ‘Sommige mensen denken dat jagers alles maar doodschieten’
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws