05:22
21:56
Nachtmodus
Foto: Frans van Dijk

Aanmelden voor automatische taxatie faunaschade – BIJ12

Vanaf 1 november 2020 is het in Fryslân, Groningen, Gelderland en Utrecht weer mogelijk percelen aan te melden voor automatische taxatie van ganzenschade in het seizoen 2020-2021. Agrariërs die vanwege vorige automatische taxaties al bekend zijn bij BIJ12, hebben hierover persoonlijk bericht ontvangen.

Bent u agrariër en beheert u percelen binnen een aangewezen ganzenfoerageer-, of ganzenrustgebied in de provincies Fryslân, Groningen, Gelderland of Utrecht? Dan komt u in aanmerking voor een tegemoetkoming voor faunaschade op basis van een automatische taxatie.

Voor de automatische taxatie is het belangrijk dat u zich registreert in het online portaal MijnFaunazaken van BIJ12 en uw percelen zo vroeg mogelijk aanmeldt. Doe dit uiterlijk vóór 15 februari 2021. Voorheen hoefde u uw percelen niet zelf aan te melden. Sinds 2019 is dit echter nodig om in aanmerking te komen voor een tegemoetkoming in faunaschade.

Dit bericht is in zijn geheel overgenomen van de website van BIJ12

Lees het hele bericht op de website van BIJ12

Aanmelden voor automatische taxatie faunaschade
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws