05:23
21:58
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Willem Urlings kondigt beëindiging voorzitterschap Jagersvereniging aan

Voorzitter Willem Urlings maakte deze zomer bekend dat hij voornemens is om het voorzitterschap van de Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging per 1 januari aanstaande te beëindigen. Urlings is voorzitter van de Jagersvereniging sinds januari 2018.

Urlings stuurde een brief naar de Ledenraad waarin hij aankondigde niet door te willen gaan met een tweede termijn. Meer zorg en aandacht voor de privé-situatie is één van de redenen voor deze beslissing. Urlings stelde tevens in zijn brief enorm te hebben genoten van het werk, de inzet en de resultaten van de vereniging, zowel ambtelijk als bestuurlijk.

De vertrouwenscommissie van de Ledenraad is belast met het vinden van een opvolger.

  • Delen: