06:29
20:45
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

WBE De Marren op jacht naar jonge jagers

Wildbeheereenheid “De Marren”, Sûdwest Friesland, is op zoek naar jeugd. De vergrijzing ligt op de loer en deze laatste groep van senioren staat te popelen om kennis over te dragen aan de jongeren.

Verjonging in het veld is hard nodig en dat alles in een gezellige sfeer. Naast het veldwerk komt er tegenwoordig veel bij kijken om uitvoering te geven aan de nieuwe Natuurwet. Te denken valt aan het uitwerken van tellingsgegevens en beheerplannen maar ook praktische zaken als het plaatsen van rietschermen, hoogzitten onderhouden, het wild tellen en het creëren van broedgelegenheid. Als kers op de taart is het meegaan op jacht, mét daarna een gezellig samenzijn, een mooie uitdaging.

HarmJan Scholten hoopt als juniorjager met meer jonge nieuwe collega’s het veld in te kunnen. Scholten:”Het is mooi werk, waarin de liefde voor de natuur, het veld en de passie voor de jacht mooi samenvallen”.

WBE “DE Marren” is er klaar voor en heeft zelfs een juniorlidmaatschap geïntroduceerd. Voor meer info zie de website.

  • Delen:

Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items