05:23
21:58
Nachtmodus
Foto: iStock

Strop voor stropers: taakstraf en boete, auto’s en hazewindhonden verbeurd verklaard – Omroep Brabant

De zeven verdachten die zijn aangehouden voor wildstroperij zijn dinsdag 5 november veroordeeld door de politierechter in Den Bosch.

De stropers kregen een taakstraf van 40 uur en een boete van 500 euro. Het zevental maakt zich schuldig aan wildstroperij waarbij bij de arrestatie zes honden, drie doden hazen, twee auto’s en een aantal lampen in beslag zijn genomen. De politierechter vindt dat de stropers de Wet van Natuurbescherming hebben overtreden. De stropers hebben volgens de rechter hazen bejaagd, gevangen en gedood met hazewindhonden. De betrokken honden zijn nu verbeurd verklaard en gaan naar een andere eigenaar.

Lees het hele bericht op Omroep Brabant

Strop voor stropers: taakstraf en boete, auto's en hazewindhonden verbeurd verklaard
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items