05:22
21:58
Nachtmodus

[Onderzoek opinie en percepties 2017] in de media

Naar aanleiding van het Onderzoek 2017 dat de Jagersvereniging heeft laten uitvoeren door Zest Marketing naar de opinie van Nederlanders over jacht, duurzaam benutten, natuurbeheer en schadebestrijding zijn er diverse publicaties in de Nederlandse media verschenen.

Zo werd er op maandag 16 oktober in het tv-programma Goedemorgen Nederland in 4 live-reportages door WNL aandacht besteed aan de opening van het jachtseizoen. Deze live-reportages zijn terug te kijken via de volgende links:
Goedemorgen Nederland item om 7:10 uur (live-item start op 7:40)
Goedemorgen Nederland item om 7:40 uur (intro start op 0:13 en live-item start op 7:57)
Goedemorgen Nederland item om 8:10 uur (live-item start op 7:53)
Goedemorgen Nederland item om 8:40 uur (met interview met Janneke Eigeman) (intro start op 0:13 en live-item + interview starten op 6:13)

Hieronder vindt u een bloemlezing van de artikelen in de media naar aanleiding van ons persbericht:

Artikel Nieuwe Oogst 16 oktober 2017
Artikel Gooi- en Eemlander 16 oktober 2017

Hetzelfde artikel als in de Gooi- en Eemlander is ook gepubliceerd in:
Noordhollands Dagblad 16 oktober 2017
Leidsch Dagblad 16 oktober 2017
Haarlems Dagblad 16 oktober 2017
IJmuider Courant 16 oktober 2017

De tekst uit ons persbericht is overgenomen op de websites van:
Groene Ruimte
jagen.nl
en op de websites van diverse Wildbeheereenheden:
WBE Nijkerk
WBE Schouwen
WBE Noorderkoggenland
WBE Beesel-Reuver-Swalmen
WBE Van Echtens Morgenland e.o.

Ook in deze periode verscheen een column van Tommy Wieringa; Vogeldood. Een stukje dat diverse reacties opriep. Lees hier en hier (3e ingezonden brief) voorbeelden van reacties. Tommy Wieringa nuanceerde  zijn column in een vervolg: Vogeldood (2).

  • Delen: