07:35
18:07
Nachtmodus

Horecaondernemer overrompeld door succes worstenlijn Sjwein – Nieuwe Oogst

De coronacrisis belemmerde horecaondernemer Mathijs Joosten in de afzet van vlees van wild zwijn. Daarom sloeg hij een nieuwe weg in en introduceerde een nieuwe worstenlijn van wild zwijn, Sjwein. Met succes. Want de eerste en de tweede partij waren binnen no time uitverkocht.

Al het vlees bij Sjwein komt van Limburgse wilde zwijnen. Alles van het zwijn wordt in de worsten verwerkt en het vlees is voor 100% afkomstig van zwijn. Joosten bedacht zelf de recepten en besteedde het maken er van uit aan twee poeliers. Er zijn vier soorten beschikbaar: venkel, peper, truffel en knoflook.

Alle producten worden verkocht via de webshop van Sjwein.

Lees het hele bericht op Nieuwe Oogst.nl

Horecaondernemer overrompeld door succes worstenlijn Sjwein
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws