05:22
21:58
Nachtmodus
Foto: Christian Neitzel

Geluidsdempers voor iedereen – Deutsche Jagd Zeitung

Volgens het Duitse Ministerie van Binnenlandse Zaken moeten alle Duitse jagers in de toekomst een vergunning krijgen voor het gebruik van geluidsdempers tijdens de jacht, dit meldt de Deutsche Jagd Zeitung.

Met een wijziging in de Duitse wapenwet zouden de verschillende regels in de deelstaten landelijk gecoördineerd moeten worden. Dit werd beloofd door het Ministerie van Binnenlandse Zaken in een reactie op een van brief van de Duitse Jagersvereniging (DJV) en het forum wapenwet. De DJV verwelkomt deze stap naar juridische duidelijkheid voor alle jagers en in het bijzonder voor effectieve gehoorbescherming.

In de afgelopen jaren hebben steeds meer staten de noodzaak erkend voor jagers om geluidsdempers te gebruiken. Maar iedere deelstaat mag zelf bepalen of zij vergunning ontlenen.

De DJV vindt het wenselijk dat de nieuwe verordening uiterlijk in oktober van kracht zal gaan en dat daarmee de geluidsdempers voor het aankomende drukjachtseizoen gebruikt kan worden.

Lees hier het hele bericht van de Deutsche Jagd Zeitung

www.djz.de
  • Delen:

Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items