05:32
21:39
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Gedeelte jachtaktes automatisch verlengd tot 1 juli

Op woensdag 24 maart heeft de Jagersvereniging van de afdeling Korpscheftaken vernomen dat zij inmiddels bezig is met verzenden van verlengingsbesluiten. Dit verlengingsbesluit geldt voor jachtaktehouders die de aanvraag en stukken hebben ingediend, maar nog geen afspraak hebben om jachtakte op te halen.

De minister heeft de Korpscheftaken de mogelijkheid gegeven om jachtaktes en wapenverloven ambtshalve tot 1 juli te verlengen. Er kon gebruik worden gemaakt van deze mogelijkheid wanneer het niet lukte om voor 1 april alle jachtaktes te verlengen, wat dus nu het geval is. Indien de formele verlenging van de jachtaktes niet voor 1 juli 2021 gerealiseerd kan worden, wordt er vroegtijdig door de Nationale Politie met de minister overlegd hoe hiermee om te gaan.

  • Delen:

Gerelateerd nieuws