05:33
21:38
Nachtmodus

BIJ12 gestart met betaling tegemoetkomingen faunaschade over 2020

BIJ12 is gestart met het uitbetalen van tegemoetkomingen in faunaschade die in 2020 zijn aangevraagd. Als eerste worden tegemoetkomingen betaald over schade die automatisch is getaxeerd.

Dit geldt voor faunaschade door ganzen in ganzenrust- en foerageergebieden in de provincies Friesland, Groningen, Gelderland en Utrecht. Daarna worden andere aanvragen in behandeling genomen. Deze worden vanaf augustus uitbetaald. U kunt uw betaling binnenkort dus tegemoetzien. Het is helaas niet mogelijk om de exacte betaaldag aan u door te geven.

Dit bericht is volledig overgenomen van de website van BIJ12

Lees het bericht op de website van BIJ12

BIJ12 gestart met betaling tegemoetkomingen faunaschade over 2020
  • Delen:

Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items