Zon op
08:10
Zon onder
16:37
Nachtmodus

Zou u jagen voor het vlees op uw bord? – radio 5

Naar aanleiding van het bericht van de Jagersvereniging over de opening van het kleinwildseizoen en de start van de jachtopleiding besteedt Ton Herlaar in het programma Open huis op radio 5 aandacht aan de vraag: zou u jagen voor het vlees op uw bord?

Herlaar interviewt daarvoor woordvoerder Reinier Enzerink van de Jagersvereniging. Hij vraagt daarin onder meer naar de eisen van de jachtopleiding, de jachtseizoenen, waar er in Nederland gejaagd wordt en wat jagers doen met het wild. Herlaar zoekt ook naar een verklaring voor het feit dat de helft van de cursisten uit mensen jonger dan 36 jaar bestaat en dat het aantal vrouwen in de opleiding in de afgelopen tien jaar is verdubbeld.

Beluister het volledige item op radio 5

Beluister het volledige item op radio 5

 

  • Delen:


Gerelateerd nieuws