Zon op
06:17
Zon onder
21:11
Nachtmodus

Wouter en Frieda telden de ganzen in de Biesbosch en er mag weer gejaagd worden – Omroep Brabant

Leden van de wildbeheereenheid de Biesbosch hebben zaterdag 21 juli bij de landelijke zomerganzentelling in de Noordwaard Polder meer dan 4000 ganzen geteld. Elk jaar worden de ganzen geteld, vooral om uit te vinden of het er meer of minder zijn dan eerdere jaren. Daarom is het belangrijk dat er steeds op dezelfde dag, hetzelfde tijdstip en op dezelfde manier wordt geteld.

De ruim 4000 ganzen die geteld zijn in de Noordwaard Polder, zijn er heel wat meer dan de 3200 van vorig jaar. In de Oostwaard waren er dit jaar maar 74 ganzen geteld. Het enorme verschil in aantallen zit hem erin dat ganzen in de Oostwaard eten en in de Noordwaard Polder rusten. De enorme aantallen betekent voor jagers dat er ook het komende jaar weer volop ganzen geschoten mogen worden.

Klik op de foto voor het filmpje over de ganzentelling in WBE de Biesbosch

Lees het hele bericht gratis op de website van Omroep Brabant

omroepbrabant.nl
  • Delen:


Gerelateerd nieuws