Zon op
05:28
Zon onder
21:44
Nachtmodus

Wild op de kaart – IJsselhuis, Gouda

De Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging faciliteert met ‘Wild op de kaart’ het contact tussen aanbieders en afnemers van wild, zodat wild eten voor iedereen gemakkelijk bereikbaar wordt. De komende tijd lichten we verschillende restaurants uit, die oer-Hollands wild op hun menukaart hebben staan.

Vanuit zijn keuken, op de grens van Gouda en de polder, legt kok Herman Winkelman graag verbindingen. Tussen stad en platteland, tussen gerechten met wild en groentes uit de polder en mooie bieren uit de stad. Zijn drank- en spijslokaal IJsselhuis maakt er snel naam mee.

Hier vindt u één van de ruim 500 verkooppunten van wild, Museumhavencafé IJsselhuis in Gouda op Wild op de Kaart.

Lees het hele artikel over Museumhavencafé IJsselhuis gratis op Issuu:

 

  • Delen:


Gerelateerd nieuws