Zon op
06:10
Zon onder
21:18
Nachtmodus
Foto: Maarten van der Belt

‘We moeten niet zo moeilijk doen over jagen’ – NPO Radio 1 Interview

Op 6 oktober jl. werd het nieuwe boek ‘Buit’ van Pauline de Bok gepresenteerd. Diezelfde dag was ze te gast in het radioprogramma DeNieuwsBv  op NPO radio 1 om meer over haar boek te vertellen. De schrijver spendeerde een jaar lang in Duitsland, om te jagen en te leven, en schreef het boek ‘Buit’.

In DeNieuwsBV vertelt Pauline over dat jaar: “Toen ik jager werd, toen dacht ik: nu ben ik voor de buitenwereld geen dierenvriend meer – ik was altijd een dierenvriend – maar voor mezelf gold dat absoluut niet. Integendeel. Ik heb een jaar midden tussen het wild gewoond. Ik zit in een koeienstal en het wild loopt over m’n erf. En ik ben de hele tijd bezig om dat wild te observeren.”

logo-npo-radio1

Luister het interview met Pauline de Bok op Radio 1 hier terug

Ook legde ze uit wat de jacht voor haar betekent: Als je jaagt, ben je helemaal verstild. Het is meditatief, echt. Sinds dat ik jaag zijn mij zintuigen zoveel beter geworden. Je moet je veel meer bewust worden van dingen: je moet kijken, ruiken, luisteren.” 

Het boek ‘Buit’ is vanaf nu verkrijgbaar in de winkel.

Beluister het fragment van Pauline de Bok op NPO Radio1

www.nporadio1.nl
  • Delen:


Gerelateerd nieuws