Zon op
05:29
Zon onder
21:56
Nachtmodus

Vrouwen met een jachtinstinct

Het aantal vrouwelijke jagers in opleiding is in tien jaar tijd verdubbeld. ‘Door te jagen, word je één met de natuur.’

In 2015 schreven 107 vrouwen zich in voor de jagersopleiding. Wat drijft hen? In het spoor van jager Ellen Mookhoek. De boer haalt de koeien van het land. Loom sjokken ze achter elkaar aan, op weg naar de stal. Sommige koeien staan stil. Ze draaien hun kop om en kijken nieuwsgierig naar Ellen Mookhoek en haar bruin-wit gevlekte jachthond Stella, die nerveus heen en weer dribbelt.

De boer haalt de koeien van het land. Loom sjokken ze achter elkaar aan, op weg naar de stal. Sommige koeien staan stil. Ze draaien hun kop om en kijken nieuwsgierig naar Ellen Mookhoek en haar bruin-wit gevlekte jachthond Stella, die nerveus heen en weer dribbelt.

Een geweer, laarzen, een aantal vette lokduiven ….

Lees het volledige artikel in het Nederlands dagblad

Het artikel op Blendle
  • Delen:


Gerelateerd nieuws