Zon op
06:12
Zon onder
21:17
Nachtmodus

Vakbond melkveehouders roept op faunaschade te blijven melden

De Nederlandse Melkveehouders Vakbond roept haar leden op om faunaschade te blijven melden. Op haar website schrijft de Vakbond:

‘Het is en blijft belangrijk om faunaschade te melden, ook wanneer u geen verzoek indient voor een tegemoetkoming in de schade. Schademeldingen zijn nodig voor de onderbouwing voor verleende ontheffingen voor schadebestrijdingsmogelijkheden.

Zonder een duidelijk en volledig overzicht van schademeldingen zal dat gevolgen hebben voor het provinciale ganzenbeheerplan, maar ook anderen beheerplannen. In het ganzenbeheerplan worden aan de hand van de schadehistorie, mogelijkheden geboden om aan schadebestrijding te doen.

Faunaschade kan gratis gemeld worden op www.faunaschade.nl. Schade melden via de site is van belang omdat dan de melding geregistreerd staat.’

Meer informatie op de website van de Nederlandse Melkveehouders Vakbond

  • Delen:


Gerelateerd nieuws