temp.
Zon op
08:42
Zon onder
16:55
Nachtmodus
Foto: Robert-jan Asselbergs

Vacature: voorzitter FBE Limburg

Per direct zoekt de FBE Limburg een voorzitter (m/v) die in staat is partijen bij elkaar te brengen voor breed gedragen besluiten. Wij zijn op zoek naar iemand die bestuurlijk bevlogen is, en zich wil inzetten in een dynamisch werkveld waar grote maatschappelijke belangen én emoties aan de orde van de dag zijn.

Een ervaren, communicatief sterke bestuurder met een groot regionaal netwerk onder bestuurders, agrariërs en andere stakeholders. Iemand die zich onafhankelijk kan opstellen en alle belangen evenwichtig afweegt. Inzicht in en voeling met het werkveld (o.a. natuur, landbouw, jacht, politiek) is daarbij gewenst.

Geïnteresseerden kunnen hun reactie vóór 11 maart 2017 sturen naar:

Faunabeheereenheid Limburg
t.a.v. dhr. drs. A.F.M. Melissen
Postbus 960
6040 AZ Roermond
Of per e-mail: info@fbelimburg.nl

De volledige vacature leest u op:
www.limburg.faunabeheereenheid.com/actueel/

  • Delen:


Gerelateerd nieuws