Zon op
06:18
Zon onder
21:09
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

ThuiskokWildragout – NRC Handelsblad

Vorige week lanceerde de Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging een app waarmee je kunt zien welke restaurants, ondernemers en jagers wild serveren of verkopen. Initiatiefnemer Joop Braakhekke noemde bij de lancering wild „het mooiste natuurlijke scharrelvlees dat er is”. Tijd om er dus eens mee te koken.

Hoewel Nederland niet per se bekend staat om de jacht, komt er zeker wild voor. Zo is de ree de meest voorkomende hertachtige in ons land. In de tweede helft van de 20ste eeuw was men bang dat het dier hier zou uitsterven, maar tegenwoordig is er sprake van overpopulatie. Meng alle ingrediënten voor de marinade door elkaar en laat de blokjes vlees hier 12 uur in marineren. Verhit de boter samen met de olie in een grote braadpan.

Lees verder op Blendle.com

www.Blendle.com
  • Delen:


Gerelateerd nieuws