Zon op
05:25
Zon onder
21:48
Nachtmodus

Reeën tellen in Helmond – Eindhovens Dagblad

Journalist Simon Rood ging mee met de jaarlijkse reewildtelling bij de jagers rond Helmond. Hij schreef hierover een artikel dat werd gepubliceerd in het Eindhovens Dagblad van maandag 9 april 2018.

‘Stapvoets rijdt Maarten van der Linden (44) zijn Range Rover door de bossen. Hij tuurt naar links. Naast hem zit Christiaan van Daalen (37), hij houdt de rechterkant in de gaten. Op de achterbank kijkt Piet Dekkers (69) ongedurig naar beide zijden.

Plots remt Van der Linden. Er klinkt een piepje als hij zijn terreinwagen een stukje achteruit rijdt. Hij zegt niks, iedereen aan boord weet genoeg. Drie verrekijkers worden aan drie paar ogen gezet. „Twee geiten,” fluistert Dekkers ter verduidelijking. „Zie je die witte kontjes?”

Lees het hele artikel op EindhovensDagblad.nl

Reeën tellen in Helmond: kijken, kijken, maar nog niet schieten
  • Delen:


Gerelateerd nieuws