Zon op
07:49
Zon onder
17:55
Nachtmodus
Foto: Robert-Jan Asselbergs

Patrijzenproject in de prijzen – Hallo Nederland Omroep Max

Het aantal patrijzen in ons land was extreem laag, maar nu gaat het weer een stukje beter met deze prachtige akkervogel. Vogelliefhebbers, boeren en jagers hebben in Aalten de handen ineengeslagen om de patrijs te behouden in ons landschap. Hun project ‘Samen voor de patrijs’ werd onlangs beloond met een Gouden Mispel door Vereniging Nederland Cultuurlandschap. Jager Herman Simmelink en vogelaar Frans ter Bogt laten samen zien hoe men er in Aalten in geslaagd is om het aantal patrijzen weer toe te laten nemen, een prachtige ontwikkeling waar vele vogel-, dier- en plantensoorten van meeprofiteren.

Via de onderstaande link kijkt u de uitzending van Hallo Nederland van 21 december 2017 terug, het item over het patrijzenproject in Aalten loopt van 11.20 tot 14.15 min.

Via de onderstaande link kijkt u de uitzending van Hallo Nederland van 21 december 2017 terug, het item over het patrijzenproject in Aalten loopt van 11.20 tot 14.15 min.

Via de onderstaande link kijkt u de uitzending van Hallo Nederland van 21 december 2017 terug, het item over het patrijzenproject in Aalten loopt van 11.20 tot 14.15 min.

www.maxvandaag.nl/programmas/tv/hallo-nederland/
  • Delen:


Gerelateerd nieuws