Zon op
06:17
Zon onder
21:11
Nachtmodus
Foto: fotojacht

Nimrod 2018 in de media

12 november 2018 vond het jaarlijks jachthonden kampioenschap de Nimrod plaats op Kasteel Doorwerth in Gelderland. Verscheidene regionale en nationale media waren aanwezig om aandacht te besteden aan de deelnemers, de organisatie en de prachtige omgeving.

Goedemorgen Nederland – WNL
Tussen 7.00 en 9.00 zond Goedemorgen Nederland vier maal live uit vanuit de Nimrod.

 • Om 7.15 legde de voorzitter van de Commissie Jachthondenproeven Rens Joosen uit wat het doel van de Nimrod is terwijl de honden gekeurd werden door de dierenarts.
 • Om 7.45 werd deelneemster Gwen Pieters geïnterviewd met haar Novia Scotia Duck Tolling Retriever, Vidar.
 • Om 8.15 legde proefhoofd Helma van Gils uit hoe de proeven die dag eruit zouden zien.
 • Om 8.45 vertelde de winnaar van vorig jaar Wilfred Schenk met James uit hoe het is om de Nimrod te winnen.

Bekijk hier de uitzending

Hallo Nederland – Omroep Max

 • Het televisie programma Hallo Nederland van Omroep Max was aanwezig om Labrador Retriever Jones van Samantha Kerstens te volgen tijdens de proeven op Kasteel Doorwerth.

Omroep Gelderland

 • ‘Jachthond Google had de kans van zijn leven’ Lees hier het hele artikel

Je Dag is Goed – NPO Radio 5

 • Om 8.10 was de directeur van de Jagersvereniging Laurens Hoedemaker live te horen in de studie bij ‘Je Dag is Goed’ gepresenteerd door Jeroen van Inkel. Luister hier de hele uitzending

Trouw

 • ‘Wie is de beste jachthond van Nederland?’ Trouw publiceerde op dinsdag 13 november een artikel over de Nimrod waarbij ze winnares Labrador Retriever Kate van Ed Booter volgde op weg naar de titel Winnaar Nimrod 2018.

Telegraaf

 • ‘Kasteel Doorwerth decor voor prestigieuze jachthondencompetitie’. In de Telegraaf van 13 november werd in een artikel deelnemer en winnaar van de Nimrod 2018 Kate met haar voorjager Ed Booter gevolgd tijdens de proeven. Lees hier het artikel

NOS Journaal 15.00

 • Het NOS Journaal van 15.00 heeft in de uitzending aandacht besteedt aan de Nimrod. Bekijk hier de uitzending (item begint vanaf 12.37).

BN de Stem

 • ‘Deze hond uit Roosendaal misschien wel de beste jachthond van het land’. De Duitse Staande Draadhaar Ben van Bart Gelsing werd in aanloop naar de Nimrod gevolgd door BN de Stem. Lees hier het hele artikel

Hoog en Laag

 • ‘Jachthondenliefhebbers genieten bij Nimrod 2018 in Doorwerth’. Lees hier het hele artikel waarin deelnemer Willy Goossens uitlegt waarom hij met zijn drie-jarige Duitse Staande Korthaar mee heeft gedaan aan de Nimrod. • Delen:


Gerelateerd nieuws