Zon op
05:39
Zon onder
21:49
Nachtmodus

Meer processen tegen vergassen ganzen – Telegraaf, Reformatorisch Dagblad en RTV Noord-Holland 30 mei 2018

Onder andere het Reformatorisch Dagblad, maar ook RTV Noord-Holland en De Telegraaf, besteedden aandacht aan de ganzenproblematiek. Volgens het artikel zijn de organisaties Animal Rights en Fauna4Life tegen het vergassen van ganzen en stappen zij naar de rechter. Ook de Jagersvereniging neemt afstand van maatregelen tegen ganzen in de broed- en kuikenperiode, waarbij zij verwijst naar de kaders van de Europese Vogelrichtlijn. De Jagersvereniging vroeg in haar persbericht van 29 mei jl. aandacht voor de mogelijkheden om in de nazomer, herfst en winter extra op ganzen te mogen jagen.

Reformatorisch Dagblad

Lees het artikel in Reformatorisch Dagblad van 30 mei 2018
  • Delen:


Gerelateerd nieuws