Zon op
06:18
Zon onder
21:09
Nachtmodus

Opening jachtseizoen

Vandaag opent het jachtseizoen op haas, fazant en houtduif. Een uitgelezen moment voor de media om aandacht te besteden aan de jacht in 2015. Wij hebben hieronder een aantal items die vanochtend in de media zijn verschenen onder elkaar gezet. Er is veel aandacht voor wild als voedingsbron: lokaal, puur en eerlijk. Ook de toename van het aantal jagende vrouwen blijft de aandacht van de media vasthouden. De samenwerking met restaurantvereniging Eurotoques en het onderzoek naar het maatschappelijk draagvlak voor duurzame benutting van wild vormen de kern van het verhaal van de Nederlandse jager.

Hierbij een greep uit de media van vanochtend:

Omroep Gelderland (website)

‘Het jachtseizoen is geopend, maar een échte jager gaat er het hele jaar op uit’

RTV Drenthe (radio)

‘Jachtseizoen geopend: ‘De messen zijn geslepen’’

RTV Utrecht (radio)

Utrecht is wakker – opening jachtseizoen (44:00 – 50:00)

Omroep WNL Goedemorgen Nederland (televisie)

Live vanaf landgoed Roggebotstaete – diverse items (07.00 – 09.00 uur)

Met het oog op morgen (radio)

Jachtseizoen geopend – steeds meer vrouwen gaan jagen (start op 28.00 minuten)

  • Delen:


Gerelateerd nieuws