Zon op
05:39
Zon onder
21:49
Nachtmodus
Foto: Robert-Jan Asselbergs

LTO wil alternatieven om van ganzen af te komen – AD Groene Hart 28 mei 2018

In AD-editie Groene Hart van 28 mei 2018 verscheen een artikel naar aanleiding van een besluit van de rechtbank om de provincies Utrecht en Zuid-Holland te verbieden ganzen te vangen en in een container met gas om te brengen. Vanwege de grote schade voor de landbouw is de provincie Utrecht het hier niet mee eens en ook de boeren zijn boos. Eerder gemaakte afspraken over het beheersbaar houden van het aantal ganzen komen in het gedrang en er moet naar een oplossing worden gezocht. Het LTO stelt daarom voor dat meer wordt ingezet op jacht, afschieten en het schudden dan wel bewerken van de ganzeneieren.

Lees het hele artikel

AD Groene Hart 28 mei 2018
  • Delen:


Gerelateerd nieuws