Zon op
05:41
Zon onder
21:48
Nachtmodus

Locatie Nimrod bekend: Landgoed Kasteel Daelenbroeck

De Nimrod, het jaarlijks terugkerende ‘nationaal kampioenschap’ voor jachthonden, vindt op maandag 13 november plaats op en om Landgoed Kasteel Daelenbroeck in Herkenbosch, gemeente Roerdalen.

Landgoed Kasteel Daelenbroeck bevindt zich op een buitengewone locatie, aan de poort van Nationaal Park De Meinweg. Kasteel Daelenbroeck is gebouwd op de grondvesten van een 14e-eeuwse burcht en kent een rijke historie. De Hoofdburcht, de Voorburcht en de Kasteelhoeve bieden elk hun eigen bijzondere eigenschappen en sfeer. De diverse proeven worden gehouden in de directe omgeving van het landgoed, in een uniek decor van weiden, bossen, heide, vennen en beekdalen.

Voor de Nimrod 2017 worden de 18 best-presterende jachthonden uitgenodigd. De namen van de 18 deelnemers, in vakjargon voorjagers genoemd, worden enkele weken voor de eindstrijd in Roerdalen bekendgemaakt.

 

Een routebeschrijving naar de Nimrod-locatie vindt u hier:

Meer informatie vindt u op de website van de Nimrod:

http://www.nimrodnederland.nl
  • Delen:


Gerelateerd nieuws