Zon op
06:17
Zon onder
21:11
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Janneke Eigeman in top 40 vrouwelijke experts in communicatievak

Recent publiceerde vakblad Communicatie van Adformatie een lijst van 20 vrouwelijke vakexperts in het communicatievak. Vervolgens konden de namen van ontbrekende communicatieprofessionals worden voorgedragen voor selectie. Vandaag, 15 maart, publiceerde Communicatie de aanvulling. Daarin is ook Janneke Eigeman, hoofd communicatie van de Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging, opgenomen. Zij behoort daarmee tot de top 40 van vrouwelijke experts in het communicatievak.

Er wordt door Communicatie het volgende over haar gezegd: ‘Stevige tante van de Jagersvereniging die de jager vanachter zijn boom joeg en vorig jaar terecht communicatievrouw van het jaar werd. Mag zich nog wel wat steviger roeren in het debat.’

Eigeman is blij met de vermelding in de top 40. ‘Wij zijn een organisatie met een kleine professionele communicatie-afdeling van 2 FTE. Door te zorgen voor een top-team van vrijwillige woordvoerders die we op allerlei manieren aanhaken, kunnen we snel reageren en zijn we in staat om in diverse media (van regionaal tot landelijk) zichtbaar te zijn. Dat betekent dat ik met de afdeling op de achtergrond alles uitwerk en voorbereid en we door de inzet van de vele vrijwilligers veel mensen kunnen bereiken. Verbondenheid van onze leden met het buitengebied en hun betrokkenheid bij de Jagersvereniging zijn heel mooie kernwaarden die we inzetten om ons verhaal uit te dragen.’

Eigeman won in januari 2015 al de titel van ‘Communicatievrouw van het jaar’, een verkiezing die jaarlijks door de vakvereniging Logeion wordt uitgereikt. Deze verkiezing leidde tot diverse uitnodigingen om te komen spreken op congressen, hogescholen en bij communicatieteams van verschillende organisaties. Ook heeft Eigeman enkele malen een bijdrage geleverd aan essays voor communicatieprofessionals.

Lees het hele nieuwsbericht

Naar Communicatie.nl
  • Delen:


Gerelateerd nieuws