Zon op
06:20
Zon onder
21:07
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Jagers betrappen Engelse stropers op heterdaad in Zeeland – Provinciale Zeeuwse Courant

NIEUW-NAMEN – Vijf Engelse mannen zijn donderdagmiddag opgepakt in Nieuw-Namen op verdenking van stroperij in de Emmapolder. Jagers in het gebied wisten de mannen op te sporen.

De mannen joegen rond 15.30 uur op een jachtveld met vier hazewindhonden op wild. Het jachtgebied was toegewezen aan andere jagers die de vijf mannen betrapten. De Engelsen probeerden te ontsnappen, maar ze werden aan de Parallelweg klemgereden door de jagers.

De politie kwam ter plaatse en nam de vijf mannen mee naar het bureau in Hulst. De honden zijn in beslag genomen. Na verhoor besloot de officier van justitie de honden terug te geven. “Wel hebben de mannen ieder een flinke geldboete gekregen voor hun illegale stroperspraktijken”, meldt de politie.

De politie stuurt de processen-verbaal naar hun huisadres.

Lees het hele artikel van PZC op:

www.pzc.nl
  • Delen:


Gerelateerd nieuws