Zon op
05:41
Zon onder
21:48
Nachtmodus
Foto: Erik de Jonge

Geniet van het seizoen in uw favoriete wildrestaurant

In dit seizoen van vallende blaadjes, stormachtige dagen, zonnig-koude boswandelingen en knusse avonden bij knappende haardvuren krijgt heel Nederland er weer zin in: het traditionele wildseizoen begint! Vanaf half oktober tot eind januari hebben talloze wildrestaurants weer diverse smakelijke en bijzondere wildgerechten op het menu staan. Van culinaire uitspattingen tot gouden klassiekers en van copieuze zoveel-gangenmenu’s tot voedzame waidmannskost, er is voor ieder wat wil(d)s.

Er zijn diverse lokale initiatieven om het eten van Nederlands wild te promoten. Wild eten in de Achterhoek heeft bijvoorbeeld een mooie brochure met daarin 21 regionale restaurants en hun wildarrangementen.

Natuurlijk vindt u de lekkerste wildrestaurants ook op ons landelijk overzicht Wild op de Kaart. Het zijn inmiddels al 206 adressen waar u kunt genieten van lokaal geschoten wild.

  • Delen: