Zon op
05:25
Zon onder
21:48
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Automobilisten opgelet: bronstige reeën steken plotseling over – RTV Utrecht

WIJK BIJ DUURSTEDE – De gemeente Wijk bij Duurstede waarschuwt automobilisten voor overstekende reeën. De dieren zitten in de bronstperiode, waarin de vrouwtjes gedekt worden door de bokken. Reeën hebben in die tijd minder oog voor hun omgeving en steken sneller de weg over.

Per jaar vinden er in het Kromme Rijngebied en op de Utrechtse Heuvelrug zo’n honderd aanrijdingen met reeën plaats, aldus de gemeente. Vooral bij het oversteken van de N225, N226 en N416 gaat het vaak mis.

Automobilisten wordt aangeraden extra alert te zijn en rustig te rijden. “Mocht een ree plots oversteken: wijk niet uit maar probeer vaart te minderen.”

Lees het hele artikel op RTV Utrecht.nl

www.rtvutrecht.nl
  • Delen:


Gerelateerd nieuws