Zon op
07:05
Zon onder
20:16
Nachtmodus
Foto: Maarten van der Belt

De Alleseter – Vrij Nederland

Niemand eet wild in de zomer. Terwijl nu de reebokken worden geschoten. Zonde om die in de vriezer te leggen.

Joël Broekaert zoekt het culinaire avontuur.

Wild moet ­altijd even hangen. Daar wordt het lekkerder van. Besterven noemen we dat, of met een mooi woord: faisandage, van het Franse woord voor fazant. Dat is vernoemd naar het oude gebruik om een geschoten fazant in de schuur aan een spijker te hangen. Pas als het beestje vanzelf van de spijker viel, was het rijp om te eten. Dat kon weken duren. Zo’n fazant was dan daadwerkelijk verrot. U kunt zich voorstellen dat dat een nogal heftige smaak oplevert. Vroeger hield men daarvan – of ­althans: vond men dat het zo hoorde. Dergelijk bestorven wild werd ‘adellijk’ genoemd.

Tegenwoordig vinden we verrotte fazant smerig. Wild wordt lang niet meer zo lang bestorven. Sommige koks raden zelfs aan om wild slechts ­enkele dagen te laten hangen.

Verder lezen in dit artikel in Vrij Nederland

Blendle.com
  • Delen:


Gerelateerd nieuws